مهاجرت کادر درمان به نروژ

Applyman

نروژ از جمله کشورهای اروپایی است که استقبال خوبی از نیروهای کادر درمان میکند و امکانات خوبی در اختیار متقاضیان مهاجرت کادر درمان به نروژ میگذارد. این توجه باعث شده تا نظر متقاضیان زیادی به مهاجرت به نروژ جلب شده است.

ارزیابی مدارک تحصیلی، یادگیری زبان نروژی و گذراندن دوره ی کارآموزی از جمله مراحلی است که متقاضیان مهاجرت کادر درمان به نروژ پیش رو دارند.

مهاجرت به نروژ از طریق برنامه ی کادر درمانی

کشور نروژ جهت تکمیل کادر درمانی خود اقدام به جذب: شنوایی سنج، متخصص قلب و عروق، کایروپراکتور، متخصص تغذیه بالینی، کارشناس بهداشت دهان و دندان، تکنسین پروتزهای دندانی، دستیار دندانپزشک، دندانپزشک، تکنسین فوریت های پزشکی، پزشک عمومی، کارشناس مراقب سلامت، تکنسین آزمایشگاه، منشی پزشک، ماما، پرستار، پرستار، توانبخشی، کاردرمانگر، بیناییسنج، ارتوپد، داروساز، تکنسین داروخانه، فیزیوتراپ،ر وانشناس و کارشناس رادیوگرافی اقدام به جذب نیرو میکند.


مدارک لازم مهاجرت کادر درمان به نروژ

مهاجرت کادر درمان به نروژ
  • اصل و ترجمه مدرک تحصیلی و مدارک تکمیلی
  • ریزنمرات تحصیلی و مدت زمان تحصیل
  • پروانه نظام پزشکی یا پرستاری
  • مدرک سطح B2 زبان نروژی

دوره های مختلف خدمات بهداشتی و قوانین بهداشت و درمان نروژ

دوره های مختلف خدمات بهداشتی و قوانین بهداشت و درمان نروژ

از جمله الزامات مهاجرت کادر درمان به نروژ گذراندن دوره های مختلف خدمات بهداشتی و قوانین بهداشت و درمان کشور نروژ است. از سرفصل های این دوره ها میتوان به خدمات بهداشتی و درمانی نروژ، حقوق اجتماعی و امنیتی اشاره کرد.

این دوره ها پاییز و بهار هر سال و توسط دانشگاه فولکه (folke) برگزار می گردد.

در ادامه در مورد این دوره ها توضیح خواهیم داد:


انواع دوره های خدمات بهداشتی و قوانین بهداشت و درمان نروژ

دوره های مختلف خدمات بهداشتی و قوانین بهداشت و درمان نروژ

دوره اصول کار با مواد دارویی در نروژ: این دوره مخصوص: داروسازان، پزشکان متخصص، پرستاران عمومی و دندان پزشکان میباشد و قوانین دارویی، قانون مربوط به درخواست دارو، بررسی مواد دارویی و محاسبات دارویی از جمله مواردی است که در این دوره آموزش داده می شود.

آزمون مهارت های پزشکی نروژ: این آزمون میزان دانش تئوری و مهارت های عملی لازم برای کار در سیستم مراقبت های بهداشتی را مورد سنجش قرار میدهد. این دوره نیز پاییز و بهار هر سال و توسط دانشگاه فولکه (folke) برگزار می گردد.

آزمون مهارت های پزشکی متخصصین: این آزمون یک آزمون پزشکی عملی و شفاهی (ویژه متخصصین) است که میزان دانش تئوری و مهارت های عملی لازم برای کار در سیستم مراقبت های بهداشتی را مورد سنجش قرار میدهد. این آزمون پاییز و بهار هر سال و توسط دانشگاه اسلو و در دو روز برگزار می گردد.

آزمون مهارت های پزشکی پرستاران: این آزمون یک آزمون پزشکی عملی و شفاهی(ویژه پرستاران) است که میزان دانش تئوری و مهارت های عملی لازم برای کار در سیستم مراقبت های بهداشتی را مورد سنجش قرار میدهد.این آزمون توسط دانشگاه Høgskolen i Sør-Øst برگزار می گردد.

آزمون مهارت های پزشکی دندان پزشکان: این آزمون یک آزمون پزشکی عملی و شفاهی (ویژه دندان پزشکان) است که میزان دانش تئوری و مهارت های عملی لازم برای کار در سیستم مراقبت های بهداشتی را مورد سنجش قرار میدهد. این آزمون پاییز و بهار هر سال و توسط دانشگاه اسلو و در دو روز برگزار می گردد.


مانند اکثر کشورهای اروپا اشخاص پس از یافتن شغل و فعالیت حداقل دو سال در آن میتوانند برای کسب اقامت کشور مذکور اقدام کنند. پروسه مهاجرت کادر درمان به نروژ نیز از این قائده مستثنی نیست و در صورت موفق شدن در این پروسه، در ادامه آن میتوانید اقدام به کسب اقامت کشور نروژ کنید.

مشاوران گروه مهاجرتی اپلای من میتوانند به شما در تمام مراحل مهاجرت کادر درمان به نروژ مشاوره و کمک ارائه دهند. در صورت تمایل میتوانید برای اطلاعات بیشتر با گروه مهاجرتی اپلای من تماس بگیرید.


مقالات پیشنهادی:

ویزای کادر درمان آلمان

ویزای کادر درمان دانمارک

ویزای کادر درمان سوئددیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید