دوره زبان اسلواکی

Applyman

دوره زبان اسلواکی در کلیه سطوح پیشرفته، متوسط و پایه برای افراد خارجی برگزار می شود. افرادی که قصد تحصیل رایگان در اسلواکی را دارند اما دارای مدرک معتبر زبان اسلواکیایی نیستند، می توانند در دوره زبان اسلواکی شرکت نموده و زبان این کشور را یاد بگیرند. پس از اینکه افراد این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشتند، آمادگی دارند تا در آزمون ورودی دانشگاه های اسلواکی شرکت کنند و از دانشگاه مورد نظر برای رشته دلخواه خود پذیرش بگیرند. در اسلواکی کالج های مختلفی برای یادگیری زبان وجود دارد که به غیر از زبان اسلواکیایی، زبان دیگر کشورها را نیز به متقاضیان آموزش می دهند. در این مقاله می خواهیم شما را با کالج های معتبر که کالج زبان اسلواکی برگزار می کنند، آشنا نماییم.

دوره زبان اسلواکی
کالج زبان اسلواکی

دوره زبان اسلواکی در کالج های مختلف اسلواکی

دوره زبان اسلواکی در کالج زبان ICAN:

هر ساله تعداد زیادی از افراد برای گذراندن دوره زبان راهی کالج ICAN می شوند. این کالج که در اروپا کاملا شناخته شده و معتبر است، به متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی و اسلواکیایی خدمات آموزشی ارائه می دهد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا، از این طریق برنامه هایشان را عملی می کنند و با تحصیل در دوره زبان اسلواکی کالج ICAN، مقدمات ورود به دانشگاه های دولتی، اقامت و اشتغال خود را در این کشور فراهم می نمایند.

این کالج زبان، دوره های زبان را برای گروه های سنی مختلف و با اهداف گوناگون ارائه می دهد. به عنوان نمونه این کالج دوره آموزش زبان برای کودکان جهت پذیرش راحت تر در مدارس اسلواکی را برگزار می کند یا برای افرادی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های این کشور هستند، دوره های آمادگی کنکور را ارائه می دهد. همچنین در این کالج برای متقاضیانی که قصد دارند از طریق اشتغال در اسلواکی اقامت این کشور را بدست آورند، دوره ای به نام زبان اسلواکی برای کسب و کار وجود دارد.


کالج زبان اسلواکی در کالج SJS1

این کالج زبان برای متقاضیان خارجی، دوره زبان اسلواکی را در کلیه سطوح از مقدماتی تا پیشرفته ارائه می نماید. همچنین افرادی که داوطلب شرکت در کنکور دانشگاه های دولتی اسلواکی هستند می توانند از طریق دوره های زبان این کالج، آمادگی لازم را بدست آورند. زمان شروع دوره آموزش زبان اسلواکی کالج SJS1 از ماه سپتامبر است و متقاضیان می توانند با ثبت نام در آن، روی قبولی خود در دانشگاه های دولتی اسلواکی حساب کنند. هزینه هر دوره زبان در این کالج حدود ۱۳۵ یورو می باشد.


کالج زبان اسلواک فرندز

تمرکز این کالج بر روی آموزش زبان اسلواکی به مهاجرین خارجی است. کالج اسلواک فرندز در کل سال، دوره زبان اسلواکی را برگزار می کند و این دوره ها از سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردند. با ثبت نام در این کالج علاوه بر یادگیری زبان می توانید در رویدادهای مهمی که در طول سال در آنجا برگزار می شود، شرکت نمایید و با افراد مختلف آشنا شوید.


دوره زبان اسلواکی در مدرسه زبان اسلونسینی

این آکادمی دوره های زبان خود را با شرایط داوطلبان شرکت در این دوره ها منطبق می کند. تعداد افراد هر کلاس بین ۵ تا ۹ نفر انتخاب می شوند تا یادگیری زبان اسلواکیایی بهتر و سریعتر انجام گردد. دوره های زبان اسلواکیایی در آکادمی اسلونسینی در ۱۲ سطح برگزار می شود تا متقاضیان در گروه های همگن و هم سطح خود قرار بگیرند. قبل از اینکه در کلاس های زبان این آکادمی ثبت نام کنید، از شما یک آزمون تعیین سطح گرفته می شود و پس از اینکه نتیجه آزمون مشخص شد، در گروه هم رده خود گروه بندی می شوید.


دوره زبان اسلواکی در کالج دو زبانه کانادا

این کالج ادعا می کند که برای آموزش زبان از فناوری مدرن و روز دنیا استفاده می کند. همچنین برای تعیین سطح داوطلبان یک سیستم آنلاین ویژه دارد. در کالج دو زبانه کانادا گروه های سنی مختلف از کودک تا سالمند می توانند به تحصیل زبان مورد علاقه خود بپردازند. زبان هایی که در این کالج تدریس می شود شامل زبان اسلواکیایی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی است.

دوره زبان اسلواکی در کالج دو زبانه کانادا
کالج زبان اسلواکی در کالج دو زبانه کانادا

دوره زبان اسلواکی در خانه بین المللی براتیسلاوا

این کالج یکی دیگر از مراکز معتبر آموزش زبان اسلواکی است که دوره های زبان ویژه ای برای اتباع خارجی که به این کشور مهاجرت کرده اند دارد. از کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی تا کلاس های گروهی مکالمه این کالج همگی طرفداران زیادی دارند. علاوه بر این با شرکت در دوره های زبان اسلواکیایی این کالج می توانید برای شرکت در آزمون ECL آمادگی لازم را پیدا کنید تا بتوانید به راحتی مدرک زبان اسلواکی را دریافت نمایید.

دوره فشرده زبان در اسلواکی که سه روز در هفته برگزار می شود و ۳ تا ۶ ساعت طول می کشد، یکی از معروفترین دوره زبان اسلواکی در خانه بین المللی براتیسلاوا است. در این کالج علاوه بر زبان اسلواکیایی، زبان ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی و روسی تدریس می شود. بسیاری از افراد برای آمادگی در دوره های آمادگی آیلتس، آمادگی آزمون CAE و FCE، آزمون های انگلیسی کمبریج و … در این مرکز آموزشی ثبت نام می کنند.


کالج ولاوانیا

در این موسسه زبان های مختلفی آموزش داده می شود. از زبان انگلیسی تا زبان های دشوار شرقی، همگی جزو دوره های آموزشی این آکادمی هستند. همچنین دوره های آمادگی ورود به دانشگاه و امتحانات نهایی از دوره های تخصصی این کالج زبان می باشند.

کالج زبان اسلواکی در استودیوی زبان انگلیسی اسلواکی:

این کالج دوره زبان اسلواکی خود را فقط در گروه های کوچک ارائه می دهد تا بدین وسیله افراد شرایط راحت تری برای یادگیری زبان داشته باشند. زبان هایی که در این آکادمی آموزش داده می شود شامل زبان اسلواکیایی و انگلیسی است. دوره مکالمه زبان انگلیسی، انگلیسی تجارت، انگلیسی عمومی، اسلواکیایی عمومی و … از مهم ترین دوره های آموزش زبان این موسسه می باشند. همچنین استودیوی زبان انگلیسی اسلواکی یک دوره ویژه برای آمادگی آزمون های کمبریج ESOL دارد.

دوره زبان اسلواکی در کالج زبان و ارتباطات بین فرهنگی E-KU:

دوره زبان اسلواکی در کالج زبان و ارتباطات بین فرهنگی E-KU:
کالج زبان اسلواکی در کالج زبان و ارتباطات بین فرهنگی E-KU:

این مدرسه زبان علاوه بر برگزاری دوره های آموزش زبان های کشورهای مختلف، برای اتباع خارجی که به اسلواکی مهاجرت می کنند، دوره زبان اسلواکی ارائه می دهد. این کالج به عنوان مرکز آزمون ECL شناخته می شود و یکی از برگزار کنندگان امتحانات زبان دولتی است.


کالج زبان ویستا

کالج ویستا در میان کالج های زبان اسلواکی یکی از معدود مدارسی است که دوره های زبان خاصی مانند انگلیسی تجاری در سه سطح، انگلیسی بیمه، انگلیسی حقوقی، مهارت های ویژه زبان اسلواکیایی برای تجارت، مذاکرات بین المللی و … ارائه می نماید. زبان هایی که در این کالج آموزش داده می شوند به غیر از کالج زبان اسلواکی شامل زبان های عربی، روسی، ایتالیایی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و انگلیسی هستند. این موسسه معتبر آزمون های بین المللی مانند TOFEL و TOEIC را نیز برگزار می نماید.

کالج زبان اسلواکی در مرکز زبان الیت:

این آکادمی به عنوان بزرگترین مدرسه زبان آمریکایی در اسلواکی شناخته می شود که هر ساله علاقه مندان زیادی برای شرکت در دوره های مختلف آموزش زبان آن ثبت نام می کنند. در این موسسه دو زبان انگلیسی و فرانسه در سطوح مختلف برگزار می شود که دوره های زبان انگلیسی حقوقی و تجارتی نیز جزو دوره های تخصصی آن است.

کالج زبان اسلواکی در کالج بریتیش کانسیل:

این کالج یکی از آکادمی های معروف آموزش زبان انگلیسی است که دوره های آموزشی خود را بیشتر به صورت آنلاین برگزار می کند. کالج بریتیش کانسیل برای کودکان تا بزرگسالان، دوره های مختلف زبان در سطوح گوناگون دارد و هر فرد با هر میزان دانش زبانی که دارد می تواند در کلاس های این موسسه شرکت نماید. کالج بریتیش کانسیل برگزار کننده آزمون های حرفه ای و دانشگاهی، ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی، امتحانات انگلیسی کمبریج و آزمون های آیلتس است. به دلیل اعتبار بالایی که این موسسه دارد، بسیاری از افراد در اسلواکی برای یادگیری زبان انگلیسی به این کالج مشهور مراجعه می کنند.


دوره زبان اسلواکی در در کالج زبان کلس

این کالج برگزار کننده دوره های مختلف زبان انگلیسی است و دوره های ویژه ای را برای کودکان ارائه می کند. این مرکز آموزشی برای مادران نیز برنامه ویژه ای دارد تا بتوانند در کنار کودک خود به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. کالج زبان کلس در سطوح مختلف برای جوانان و بزرگسالان برنامه های آموزشی متنوعی دارد. این کالج برای بچه های ۶ سال به بالا هر صبح شنبه، کلوپ انگلیسی برگزار می کند و آن ها را به صورت روزانه به اردوهای انگلیسی می برد. همچنین برنامه های جالبی برای اردوهای تابستانه آن ها دارد.

کلام آخر:

دوره زبان اسلواکی در کالج ها و موسسات مختلفی در این کشور برگزار می شود. برخی از این موسسات علاوه بر زبان اسلواکیایی، زبان های دیگری را نیز به علاقه مندان آموزش می دهند. همچنین متقاضیان خارجی که می خواهند در آزمون ورودی دانشگاه های دولتی این کشور شرکت نمایند، لازم است که به زبان اسلواکیایی تسلط کافی داشته باشند. بسیاری از کالج های معرفی شده، دوره های ویژه ای را برای این آزمون ارائه می دهند. بدین ترتیب متقاضیان بین المللی علاوه بر این که از مزایای دانشگاه های دولتی برخوردار می شوند، هیچ هزینه ای را بابت تحصیل خود پرداخت نمی کنند.


مطالب مرتبت جهت مطالعه بیشتر در خصوص کالج زبان اسلواکی :

کار در اسلواکی

مهاجرت به اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکیدیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید