کالج های کانادا

Applyman

هدف کالج ها در تمامی کشور های دنیا، تمرکز بر آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار میباشد. معمولا کالج ها بر جنبه های عملی رشته تمرکز میکنند و ورود کمی بر مباحث تئوری دارند. اگر هدف ورود هرپچه سریعتر به بازار کار در کشور کانادا را دارید، تحصیل در کالج های کانادا به شما توصیه میشود.

متقاضیان و دانشجویان در کالج های کانادا این شانس را دارند که در کنار تحصیل با استفتده از دوره های کارورزی که این کالج ها معمولا ارائه میدهند، شانس خودرا برای استخدام در شغل مورد علاقه خود پسس از تحصیل امتحانر کنند و افزایش درهند..

در عین حال برای متقاضیانی که شرایط و استاندارد علمی لازم برای ورود به دانشگاه های کشور کانادا در رشته مورد علاقه خود را ندارند نیز میتوانند راه تحصیل در کالج ها را در پیش بگیرند. از این رو که شرایط پذیرش در کالج ها نسبت به دانشگاه ها ساده تر و ادامه تحصیل در دانشگاه بعد از فارغ التحصیلی از این کالج ها به راحتی امکان پذیر است.


نمره زبان مورد نیاز جهت تحصیل در کالج های کانادا

کالج های کانادا

معمولا کالج های کشور کانادا برای پذیرش از متقاضیان نمره آیلتس 6 درخواست میکنند. اما این امکان نیز وجود دارد که در صورتی که نمره زبان به سطح مورد نیاز نرسد در دوره های زبان همان کالج ها شرکتت کند. با این شرایط متقاضیان میتوانند با گذاراندن این دوره ها سطح زبان خود را ارتقاء داده و به نمره مورد نظر برای رشته مورد علاقه دست یابد.

میزان شهریه های کالج های این کشور:

مقدار شهریه در کالج ها با توجه به: نوع کلج، ایالت، رشته و… متغیر است. اما در حالت کلی و طور تقریبی برای دوره های معادل کاردانی حدود 15۰۰۰ و برای دوره های معادل کارشناسی حدود ۱9۰۰۰ دلار در سال می باشد .


شرایط سنی مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از کالج های کانادا

به طور عادی محدودیت و شرایط سنی خاصی برای کالج ها وجود ندارد، اما باید توجه داشت که سن در کنار هدف و انگیزه و شرایط علمی شخص برای مسئول پرونده اهمیت بالایی دارد و تعیین کننده است.

معمولا بحث گپ تحصیلی و وقفه تحصیلی متقاضی در اکثر موارد برای آفیسر سفارت نیاز به توجیح دارد.


چگونگی ورود به دانشگاه پس از تحصیل در کالج

پس از تحصیل در کالج های کانادا و معادل کردن واحد های تحصیلی، این امکان وجود دارد که در دانشگاه های کانادا و در مقاطع بالاتر به ادامه تحصیل بپردازید.

به طور کلی متقاضیان با تحصیل در کالج ها سطح علمی خود را افزایش داده و با سطح علمی بهتری وارد دانشگاه میشوند.

جهت مطالعه بیشتر در زمینه تحصیل در کشور کانادا اینجا کلیک کنید.


اسامی تعدادی از کالج های معتبر کشور کانادا

شهراستاننام کالج
TorontoOntario Senneca College
Toronto Ontario Centennia College
Brockville Cornwall, Kingston Ontario Lawrence College of Aplied Art andTechnology
Barie Ontario Georgian College
LethbridgeAlberta Lethbridge College

جهت مطالعه بیشتر در زمینه تحصیل در کانادا اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب مرتبط زیر را نیز درباره انواع روش های تحصیل در کانادا مطالعه فرمایید.

مدارس کانادا

تحصیل پزشکی در کانادا

راهنمای اخذ ویزای توریستی ۵ ساله کانادا

هزینه تحصیل در کانادا

ویزای کار کانادا

مهاجرت به کانادا


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید