سنگاپور

راهنمای دریافت انواع اقامت سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور در سال های اخیر به علت رشد اقتصادی و فرهنگ بسیار غنی این کشور، بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است. راه ها و روش های متنوعی برای اخذ ویزای سنگاپور پیش روی متقاضیان است که لازم است با دقت بررسی و نسبت به شرایط متقاضیان انتخاب شوند. اکشور پیشرفته و ثروتمند سنگاپور به عنوان یکی از کشورهای رو به رشد آسیایی محسوب می شود. کارشناسان گروه مهاجرتی اپلای من راهنمای شما در تصمیم گیری بهتریتن راه برای شما هستند.

اطلاعات بیشتر

مهاجرت به سنگاپور

سنگاپور کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا و در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده. کشور سنگاپور به عنوان کشوری ثروتمند و مدرن و بی نظیر در آسیا به حساب می آید و پایتخت آن شهر سنگاپور است. این کشور در تاریخ پر فراز و نشیب خود تا استقلال کنونی، در حال حاضر توانسته به یکی از پررونق ‌ترین کشورهای جهان تبدیل شود و امروزه یکی از پرترددترین بندرهای دنیاست که اقتصاد خود را متکی به بخش خدمات و صنعت کند. این کشور هم‌ اکنون چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا و سومین مرکز بزرگ پالایش نفت در دنیا به حساب می آید و این عوامل مهاجرت به سنگاپور را در بین متقاضیان مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری و سرمایه گذاری محبوب کرده است.

مهاجرت به سنگاپور

انواع روش های مهاجرتی سنگاپور:

  • از طریق تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزشی
  • مهاجرت از طریق کار در سنگاپور
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت
  • از طریق ازدواج با فردی با تابعیت این کشور

با توجه به توضیحات و اطلاعات، سنگاپور کشور ایده آلی برای مهاجرت است اما باید به این نکته توجه کرد که کشور سنگاپور کشور مهاجر پذیری نمی باشد و اخذ اقامت دائم از این کشور کار دشواری است. برای مهاجرت به سنگاپور روش های مختلفی وجود دارد. در ادامه به معرفی این روش ها می پردازیم.

مراحل و مدارک عمومی برای اخذ انواع ویزای سنگاپور

هرچند که بسیاری از روش های مختلفی دیگر برای مهاجرت به سنگاپور وجود دارد و هر کدام از آنها دارای برخی از الزامات خاص است، در برخی از آنها هم شباهت هایی وجود دارد. برای واجد شرایط بودن اخذ ویزای کشور سنگاپور ، باید مراحل ذیل را طی کنید:

برای اخذ ویزای کشور سنگاپور لازم است متقاضیان مدارکی را آماده کرده و ارائه نمایند از جمله:

دریافت فرم مربوط به ویزا و تکمیل آن ، پاسپورت معتبر ، مدارک معتبر شناسایی ، آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات ، گواهی تمکن مالی ، واریز هزینه های مربوطه ، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و گزارش 3 ساله از پرداخت مالیات و..

در سنگاپور به چهار زبان انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل صحبت میشود که البته زبان رسمی تر و رایج تر بعد از زبان مادری و قومی زبان انگلیسی است.

برای زندگی و اخذ اقامت کشور سنگاپور به عنوان کشوری ثروتمند و مدرن در قاره آسیا راه های متنوعی پیش روی شماست که البته هر یک از این راه ها سختی های خاص خود را نیز دارند. گروه مهاجرتی اپلای من با داشتن کارشناسان ماهر در امر مهاجرت راهنمای شما در این راه خواهد بود.


بررسی ویزاهای سنگاپور

انواع ویزا های کشور سنگاپور:

  • ویزای تحصیلی سنگاپور.
  • ویزای کاری سنگاپور
  • ویزای سرمایه گذاری سنگاپور و یا ثبت شرکت در سنگاپور.
  • ویزای توریستی سنگاپور.
  • مهاجرت به سنگاپور از طریق ازدواج با فردی با تابعیت این کشور.

مهاجرت تحصیلی به سنگاپور

سنگاپور با داشتن 6 دانشگاه دولتی و 28 دانشگاه خصوصی که دانشگاه های معتبری در سطح جهانی به شمار می آیند و حتی نام برخی از آنها در فهرست بهترین دانشگاه های جهان دیده میشود این امکان را به نتقاضیان میدهد که برای تحصیل تمام وقت و بهره مندی از امکانات و کیفیت بسیار خوب آموزشی اپلای و اقدام کنند.

تحصیل در سنگاپور

برای تحصیل در هر رشته مهاجرت به سنگاپور ، باید برای اقامت برای تحصیل ، ویزا دریافت کنید. در این  مقاله، الزامات مورد نیاز برای روش و روند درخواست برای دریافت چنین ویزایی نشان داده می شود.

اگر شما در صدد دریافت ویزای تحصیلی خود از سنگاپور هستید باید توجه کنید که طول ویزای تحصیلی سنگاپور یک ساله است و هرسال نیاز به تمدید دارد، همچنین با تحصیل در سنگاپور امکان بهره مندی از بورسیه های تحصیلی را نیز خواهید داشت.

تجه داشته باشید برای تحصیل در سنگاپور مدارک زبان آیلتس، تافل و C1 پیشرفته قابل قبول می باشد. توصیه میکنیم برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه به مقالات تحصیل در سنگاپور در وبسایت گروه مهاجرتی اپلای من مراجعه کنید.

برای مطالعه بیشتر درباره تحصیل در سنگاپور اینجا کلیک کنید.


مهاجرت به سنگاپور از طریق کار

یکی دیگر از راه های مهاجرت به سنگاپور ، مهاجرت کاری به سنگاپور است که برای این امر چند نوع ویزا از جمله: ویزای P و Q، ویزای S، ویزای R و ویزای TEP یا آموزش کار و… میباشد.

سنگاپور

مانند باقی کشور های جهان اخذ ویزای کاری سنگاپور نیز برای افرادی که قصد کار در کشور سنگاپور دارند، تنها با مجوز و قرار داد رسمی استخدام صادر می شود واین بدان معناست که اخذ ویزای کاری سنگاپور نیاز به داشتن کارفا دارد .

با توجه به محدودیت های اعمال شده برای متقاضیان مهاجرت کاری به سنگاپور، در حالت کلی برای اخذ ویزای کاری سنگاپور: مجرد یا متأهل بدون فرزند بودن، داشتن سن بین ۲۵ تا ۴۰ سال، داشتن مدرک کارشناسی و یا کاردانی فنی و داشتن در آمد حداقل سه هزار دلار می باشد از شروط لازم است.


مقالات و مطالب مرتبط زیر را جهت مطالعه بیشتر به شما پیشنهاد میکنیم:

تحصیل در سنگاپور

کار در سنگاپور

راهنمای تحصیل استرالیا

تحصیل در سوییس

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

تردید نکنید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیریددیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید