ویزای استارتاپ کانادا

Applyman

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ کانادا

دولت کانادا با ایجاد ویزای استارتاپ در تلاش است، که کارآفرینانی که دارای خلاقیت هستند و پتانسیل ایجاد شرکت را دارند را جذب نموده تا بتواند گام های پیشرفت را در تجارت الکترونیک محکم تر بردارد.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ کانادا

در صورتی که در ذهن خود یک ایده ناب دارید و می توانید سازمان مربوطه را قانع به سرمایه گذاری در طرح خود کنید، ویزای استارت آپ به شما و خانواده شما، داده خواهد شد.


ویزای استارتاپ کانادا میتواند منجر به اقامت دائم شود. نکته ی حائز اهمیت در این مورد، این است که شخص معمولا اجازه ی سرمایه گذاری شخصی را ندارد، مگر اینکه سازمان های مربوطه درخواست سرمایه گذاری شخصی کنند. از این نوع ویزا به عنوان ویزای خود اشتغالی کانادا نیز یاد می شود و می توان گفت یکی از بهترین راه های مهاجرت به کشور کانادا است. و هم چنین، به دلیل وجود شرکت های واسطه که به عنوان سرمایه گذار عمل می کنند اخذ اقامت را آسان تر می کنند.

اگر قصد دارید برای ویزای استارتاپ کانادا اقدامم کنید کافی است با کارشناسان گروه مهاجرتی اپلای من تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.


استارتاپ چیست؟

استارت آپ در تعاریف رسمی سازمانی موقت، مخاطره پذیر، نوآور، مقیاس پذیر و تکرار پذیر توصیف میشود که در بستر دنیای کسب و کار الکترونیک صورت می گیرد. استارتاپ ها معمولا در مراحل ابتدایی فعالیت خود با سود همراه نیستند و میزان هزینه ها از درآمد بیشتر است.

در فرآیند ایجاد استارت آپ ها، سرمایه گذار ها نیز نقش بسیار مهمی دارند که اغلب سرمایه طرح های کسب و کار استارتاپی از صندوق های سرمایه گذاری مخاطره آمیز، خانواده و آشنایان و فرشتگان سرمایه گذار تامین می شود.


شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ

برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ کانادا (Start-up Visa Program) شما باید دارای شرایطی باشید، که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  1. عدم استقرار در شهر کبک (در بقیه ی استان ها و شهر ها این ویزا صادر می شود).
  2. باید آنقدر طرح کسب و کار شما خوب باشد تا توسط یکی از سازمان های مربوطه تایید شود که شرکت ها در رابطه با پذیرفته شدن طرح به شما نامه ای خواهند داد. نکته ی دارای اهمیت در این شرط میزان حداقل سرمایه گذاری می باشد. پرا که اگر سرمایه مورد نیاز شما توسط انکوباتورهای تجاری کانادا تامین شود، دیگر نیازی به سرمایه اولیه نخواهید داشت فقط باید نمره قبولی در برنامه های آموزشی مربوطه را بیاورید. اگر سرمایه مورد نیاز شما توسط گروه سرمایه گذار فرشته کانادا تامین شود، میزان حداقل سرمایه 75 هزار دلار خواهد بود. اگر سرمایه مورد نیاز شما توسط گروه صندوق سرمایه گذاری کانادا تامین شود، میزان حداقل سرمایه 200 هزار دلار خواهد بود.
  3. اثبات توانایی فرد در زبان انگلیسی یا فرانسوی، .
  4. در آزمون آیلتس امتیاز کل باید حداقل پنج باشد و نمرات بخش های نوشتن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن بین 4 تا 4.5 حداقل باید باشد. در آزمون تافل امتیاز کل حداقل باید پنج باشد و نمرات بخش های مختلف به شکل زیر است: خواندن: 121-149 – نوشتن: 181-224 – گوش کردن: 145-179 – صحبت کردن: 181-224
  5. آخرین شرط اخذ این ویزا داشتن تمکن مالی برای گذراندن شش ماه اول حضور در کانادا می باشد. که هزینه های مربوط به خانواده های یک تا شش نفره به صورت میانگین به صورت زیر می باشد.

پشتیبانی سازمان ها از ویزای استارتاپ

افرادی که تقاضای ویزای استارتاپ دارند تحت حمایت سازمان هایی با نام سندیکا قرار می گیرند. این سازمان با در ارتباط بودن با اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا پرونده ی افراد متقاضی را بررسی و در صورت تایید برای آن ها گواهی تعهد صادر می کند . نامه حمایت و پشتیبانی به فردی که تقاضا داده است داده می شود.

در مقاله بالا سعی بر این بود مطالب کاملی در رابطه با اخذ ویزای سرمایه گذاری بیان شود.در صورت هر گونه سوال و یا داشتن قصد اخذ این ویزا می توانید با کارشناسان و مشاورین گروه مهاجرتی اپلای من ارتباط برقرار کنید.


سوالات رایج درباره اخذ ویزای استارتاپ کانادا

  1. صندوق های سرمایه گذاری کانادا چه هستند؟ گروه هایی برای تامین مالی افرادی که قصد ایجاد کسب و کار دارند که مورد قبول سازمان مهاجرت کانادا اند.
  2.  آیا می توان از حمایت دو نفر بهره برد؟ بله، ولی باید این نکته را در نظر بگیرید که در صورت این کار باید حداقل میزان سرمایه گذاری توسط گروهی که مبلغ بیشتری در حالتی که به تنهایی سرمایه گذاری می کرد را تهیه کنند. برای مثال حداقل سرمایه تامین شده از صندوق سرمایه گذاری 200 هزار دلار و فرشتگان کسب و کار 75 هزار دلار است. اگر فردی از آن دو حامی استفاده کند باید 200 هزار دلار مجموعا از این دو سرمایه گذار سرمایه بگیرد.
  3. آیا با هر کسب و کاری می توان ویزای استارتاپ گرفت؟ خیر، باید طرح کسب و کار شما به گونه ای باشد که علاوه بر توجیه اقتصادی باید پتانسیل رشد و توسعه ی زیادی داشته باشد.
  4. چند نفر می توانند از طریق یک طرح کسب و کار ویزای استارتاپ کانادا دریافت کنند؟ حداکثر پنج متقاضی. باید به این نکته توجه داشت که حضور این تعداد افراد در پروژه مورد نظر نیاز باشد. باید عنوان شغلی هر فرد ذکر شود و پس از بررسی توسط اداره مهاجرت تایید یا عدم تایید ان را دریافت کند.
  5. آیا پس از اینکه فرد اقامت دائم اخذ کرد می تواند کسب و کار خود را راه اندازی نکند؟ می تواند این کار را انجام ندهد.

جهت مطالعه بیشتر در زمینه تحصیل در کانادا اینجا کلیک کنید.


پیشنهاد میکنیم مطالب مرتبط زیر را نیز درباره انواع روش های مهاجرت به کانادا از جمله ویزای استارتاپ کانادا مطالعه فرمایید:

اخذ پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا

دانشگاه های کانادا مورد تایید وزارت علوم

پذیرش دانشگاه کانادا بدون مدرک زبان

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا

ویزای تحصلی کانادا

روانشناسی در کانادا

دانشگاه های کانادا

اسکیل ورکر کانادا

ویزای کاری کانادا

تحصیل در کانادا

کالج های کانادا

مدارس کانادا

تحصیل پزشکی در کانادا

برنامه نیروی متخصص ساسکاچوان کانادا

راهنمای اخذ ویزای توریستی ۵ ساله کانادادیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید