سوالات متداول

در بین کشورهای اروپایی جهت تحصیل رایگان می توان به کشورهای آلمان ، اتریش ، فرانسه ، ایتالیا و نروژ اشاره کرد.

بهترین روش جهت مهاجرت بدون مدرک زبان از روش تحصیلی می باشد که می توان بدون توجه به سطح زبان و سن و مدرک دانشگاهی شخص برای دوره های زبان انگلیسی و آلمانی و فرانسوی و اسپانیایی در کشورهای فرانسه ، اتریش ، سوئد ، مجارستان ، روسیه ، ترکیه و قبرس اقدام نمود و ویزا دریافت کرد.

انتخاب یک کشور برای زندگی کاملا بر اساس سلیقه افراد است و به عنوان مثال شاید کشور کانادا برای زندگی خانوادگی عالی باشد اما نظر یکی از متقاضیان این بود که خیلی سرد است و یا کشورهایی نظیر آلمان ، دانمارک ، اتریش ،  سوئیس ، سوئد، هلند و. … از قبیل کشورهایی هستند که برای اعضای خانواده (همسر و فرزندان تا 18 سال) می توان اقدام نمود. اما شاید شخصی زندگی در اروپا را نپسندد. اما اگر سوال شما این است که کدام یک از کشورها برای اقدام اولیه به همراهان شما هم ویزا می دهند این بستگی به نوع ویزای شما دارد و کشورهایی که می توان از ابتدا برای کل خانواده ویزا گرفت به انگلستان ، آمریکا ، اتریش ، کانادا ، آفریقای جنوبی و سوئد و …. اشاره نمود.

جواب بله است. یکی از طرق مهاجرت ، اخذ ویزای کار آفرینی یا سرمایه گذاری است که ثبت شرکت هم یکی از زیر شاخه های ویزای سرمایه گذاری است. اما میزان سرمایه و همچنین داشتن یک بیزینس پلن قوی از شروط اصلی این پروسه است ، برای وارد شدن به این پروسه شناخت شما از وضعیت اقتصادی آن کشور نیز از اصول اولیه است و اگر پا به این پروسه بگذارید در اکثر کشورها نیاز به پرداخت مالیات و بیمه به مدت ۳ تا ۵ سال دارید تا به اقامت دائم برسید .

خیر. زیرا پناهندگی در صورتی که واقعا شخص دارای شرابط لازم نباشد نوعی فریب از طریق قانون میباشد و نه تنها در صورت عدم موفقیت دارای مجازات میباشد بلکه فرد مذکور از کشور مورد نظر اخراج میشود.در صورتی که شخص موفق شود در حال حاضر بایستی شرایط بسیار مشکلی را پشت سر گذاشته و با سختی های قانونی و حقوقی مواجه گردد.

بله و خیر. فقط به دلیل ارسال پرونده ای توسط وکیل مهاجرت باعث نمی شود که اداره مهاجرت آن پرونده را قبل از پرونده هایی که بدون وکیل ارسال شده است بررسی نماید، ولی پرونده هایی که توسط گروه مهاجرتی اپلای من تهیه می شود دقیقا مطابق با قوانین روز مهاجرت و بر اساس استاندارد های اداره مهاجرت می باشد. این امر باعث می شود که از هرگونه رد شدن پرونده و یا درخواست مدارک بیشتر و یا نامه نگاری های اضافه جلوگیری شود. این موارد باعث تسریع شدن پرونده می گردد. همچنین به دلیل اینکه کلیه مکاتبات با اداره مهاجرت و بلعکس از طریق نماینده ما در کشور مقصد انجام می شود، امکان گم شدن نامه ها در اداره پست و یا دیر رسیدن نامه به فرد متقاضی به حداقل می رسد. با انتخاب پروه مهاجرتی اپلای من می توانید شانس قبولی خود را به مراتب افزایش داده و از پیشرفت کار خود مطمئن شوید.

اگر جواب سوال خود را دریافت نکردید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید