تحصیل در قبرس

تحصیل در قبرس

محتوا در رابطه با کشور قبرس و بررسی این کشور از لحاظ گوناگون می باشد.و پس از بررسی و توضیح در رابطه با این کشور شرایط تحصیلات آکادمیک در این کشور ذکر شده و همچنین مزیت ها و فعالیت های گروه اپلای من در راستای گرفتن ویزای تحصیلی کشور قبرس.از مزیت های تحصیل در کشور قبرس صحبت شد و از شرایط جغرافیایی ،اقتصادی ،آب و هوایی ،مردم قبرس و غیره.

اطلاعات بیشتر

شناخت قبرس

تحصیل در قبرس

کشور قبرس یکی از جزایر بزرگ دریای مدیترانه است که رتبه ی سوم را از این نظر به خود اختصاص می دهد. این کشور در شرق دریای مدیترانه قرار دارد و همچنین نزدیک ترین منطقه یونانی جزیره رودز می باشد.مسئولین متخصص و پرتلاش دولتی منسجم و پایدار را برای این کشور فراهم نموده اند. امنیت بالا و وجود اندک جرایم و جنایات در قبرس و همچنین هزینه ی مناسب و پایین برای تحصیل در قبرس و داشتن یک زندگی راحت و نیز خدمات بهداشتی و رفاهی پیشرفته و مدرن قبرس را به کشوری با قابلیت های بالا برای زندگی تبدیل کرده است.

زبان در کشور قبرس موضوعی قابل توجه و جالب است چراکه با توجه به شرایط جغرافیایی این کشور و وجود یونانی های قبرس و همچنین ترک نشین های قبرس این کشور را از هر نظر حتی از نظر زبان رسمی به دو بخش تقسیم میکند.ترک ها در شمال و یونانی ها در جنوب این کشور هستند بنابراین هردو زبان ترکی و یونانی زبان های رسمی کشور قبرس هستند.

یونانی های قبرس مسیحیانی ارتودوکس و ترک های قبرس مسلمان هستند.

در کشور قبرس مردم نقش به سزایی دارند و این کشور دارای مردمانی مهربان و نوع دوست و بسیار خونگرم است. مردم قبرس نسبت به خارجی هایی که به کشورشان سفر می کنند بسیار مهربان و محترم رفتار می کنند. با وجود اینکه دو قشر متفاوت از هر نظر در این کشور زندگی میکنند اما یکپارچگی و همبستگی بسیار زیادی در میان مردم قبرس موج می زند. وجود رابطه ی عمیق و جالب توجه میان مردم این کشور حتی با وجود تحولات فراوانی که برای قبرس روی داده است همچنان همبستگی بسیار عمیقی میان مردم وجود دارد و این تحولات نتوانسته پیوند محکم قبرس و کشور یونان را دچار خدشه کند.


سیستم آموزشی قبرس

تحصیل در قبرس

سیستم آموزشی کشور قبرس سیستمی منسجم و دارای انضباط مثال زدنی است که شامل همه ی پایه ها و درجات تحصیلی می شود.زبانی که در مدارس کشور قبرس تدریس می شود زبان یونانی است که تدریس این زبان برای افراد 5 تا 18 سال به صورت رایگان ارائه می شود.

نکته ی قابل توجه این است که افرادی که در مدارس قبرس تحصیل می کنند اما نمی توانند به زبان یونانی صحبت کنند، سیستم آموزشی قبرس دستورالعمل های ویژه ای را برای این افراد در نظر گرفته است. هر شهر نیز تعدادی از مدارس به صورت خصوصی فعالیت میکنند که در این مدارس زبان های انگلیسی و فرانسوی تدریس می شود.


مزایای تحصیل در قبرس

دانشگاه های قبرس دارای تائیده از وزارت علوم و وزارت بهداشت هستند. علاوه بر این شما می توانید از بورسیه ی تحصیلی بهره مند شوید. همچنین آقایان می توانند برای مرخصی تحصیلی طی دوران تحصیل اقدام نمایند.

تحصیل در قبرس

از دیگر مزایای تحصیل در قبرس می توان از شرایط مطلوب کار برای دانشجویان دکتری-اخذ ویزای تحصیلی حتی بدون مدرک زبان-امکان انتقال دروس دانشگاهی به دانشگاه های معتبر آمریکا و کانادا و اروپا-امکان آموختن زبان در دانشگاه های قبرس.

این کشور یکی از کشور های امن اروپاست و به دلایل شرایط مطلوب اجتماعی و آب و هوایی و همچنین داشتن محیطی بدون دغدغه و آرام و نیز شرایط اقتصادی مناسب برای هزینه های زندگی کشوری قابل انتخاب برای تحصیل در همه ی درجات می باشد.

دانشگاه های آمریکایی زبان در قبرس و همچنین مدارک معتبر آن ها وارتباط موثر آنها با دیگر دانشگاه هادر سراسر دنیا امکان انتقال دانشجویان به دانشگاه های معتبر اروپا و آمریکا را فراهم می سازد که این مهم از نکات قابل توجه تحصیل در قبرس می باشد.

در واقع می توان گفت با توجه به مزیت هایی که سیستم دانشگاهی این کشور داراست و خدماتی که برای دانشجویان ارائه می دهد موجب شده است که افراد زیادی از سراسر دنیا انتخاب شان تحصیل در قبرس باشد. مزیت هایی همانند دانشگاه معتبر، هزینه تحصیل پایین، مدارک معتبر دانشگاهی، شرایط رفاهی و امن زندگی و غیره موجب شده است بسیاری تحصیل در قبرس را به دیگر نقاط دنیا ترجیح دهند.


چرا تحصیل در قبرس

علت انتخاب تحصیل در قبرس این است که کشور قبرس با داشتن کالج ها و دانشگاه هایی با استانداردهای بالا و داشتن سیستم دانشگاهی یکپارچه و منظم و معتبر در دنیا کشوری مناسب برای تحصیل در همه درجات دانشگاهی است. امروزه مشاهده می کنیم که بسیاری از خانواده ها در کشور خودمان و همچنین اهالی اروپا و خاورمیانه کشور قبرس را برای تحصیل فرزندانشان انتخاب می کنند. تحصیل 500 دانشجو از سراسر دنیا در دانشگاه های قبرس سندی قابل توجه برای انتخاب تحصیل در قبرس است که نشان دهنده شهرت جهانی دانشگاه های این کشور است.

تحصیل در قبرس

همچنین مزیت های زندگی در قبرس و امنیت بالای آن و هزینه های مناسب برای تحصیلات دانشگاهی این کشور را از نظر دانشجویان و والدینشان به کشوری ایده آل برای تحصیل تبدیل کرده است.

اپلای من جهت تحصیل در قبرس تمهیدات ویژه ای را برای شما در نظر گرفته است. دانشجویان می توانند در تمامی مقاطع ویزای تحصیل در قبرس را اخذ نمایند. موسسه اپلای من همکاری خوبی با اکثر دانشگاه ها در زمینه پذیرش در مقطع دکترا برای تحصیل در قبرس دارد.شما می توانید با 50 درصد ضمانت ویزای قبرس را اخذ نمایید. تمامی امور ترجمه را موسسه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. موسسه برای تهیه رزومه جهت تحصیل در قبرس شما را یاری می کند.

همچنین ما شما را در تمام امور آماده سازی برای تحصیل در قبرس همیاری میکنیم و پس از ورود شما به قبرس خدمات مهمی را برای شما تدارک دیده ایم.


مقالات پیشنهادی:

مهاجرت به قبرس

کار در قبرس

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

تردید نکنید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیریددیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید