تحصیلی

کاری

اقامت و سرمایه گذاری

آشنای با مهاجرت به اسپانیا

یکی از کشورهایی که ایرانیان زیادی قصد سفر به آن را دارند اسپانیا میباشد. مهاجرت به اسپانیا مورد پسند و انتخاب بسیاری از ایرانیان است که قصد سفر به یکی از کشور های اروپایی دارند.  پادشاهی اسپانیا برای مردم و ساکنان آن کشور شرایط خوبی را فراهم آورده است. اگر شما قصد مسافرت و مهاجرت به اسپانیا را دارید باید شرایط زندگی در اسپانیا را نیز بدانید اگر شما به زبان اسپانیایی مسلط باشیم و یا هزینه های ابتدایی زندگی در اسپانیا را داشته باشید به راحتی می توانید ویزای اسپانیا را بگیرید. برای سفر به این کشور که عضو اتحادیه اروپا می باشد و از قدیمیترین کشور های اروپا است.

مهاجرت به اسپانیا

افراد زیادی هستند که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارند. اسپانیا یکی از کشورهای گرمسیر می باشد و معمولاً بیشتر اروپائیان که قصد سفر و زندگی در کشور های گرم را دارند و دوستانی که برای زندگی کردن قصد مهاجرت به اسپانیا را میکنند، از این فرصت استفاده کرده و به اسپانیا مهاجرت میکنند. بیشتر ساکنان اسپانیا افراد مهاجر می باشند و تقریبا حدود شش هزار نفر مهاجر در اسپانیا زندگی می کند. از شهر ‌های مورد علاقه مهاجرانی که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارند میتوان مادرید و بارسلونا را نام برد. برای زندگی در اسپانیا باید اقامت دائم کشوری و یا ویزای شینگن برای مدتی پناهندگی مدت زمان طولانی در کشور اسپانیا را بگیریم. تمام کشورهایی که عضو شینگن هستند نیاز به ویزا ندارند و به راحتی می‌توانند به اسپانیا مهاجرت کنند و دراین کشور اقامت کنند و کار کنند اما کشورهایی مانند ایران که عضو شینگن هستند برای آنها متفاوت می باشد و برای مهاجرت به اسپانیا باید مراحلی را بگذارند و همچنین ویزای این کشور را بگیرند.

راه های مهاجرت به اسپانیا

برای مهاجرت به اسپانیا باید راه های سفر به این کشور را شناخت و تمام مسیرهایی که میتوان ویزای آن کشور را گرفت را نیز بررسی نمود. افرادی که مهاجرت به اسپانیا را در برنامه‌های خود دارند به دنبال یافتن راه های سفر به این کشور می باشند و سعی می کنند از طریق راه های آسان و ساده به این کشور مهاجرت کنند. ابتدا باید به این افراد گفت که با قوانین مهاجرت به این کشور آشنا شوند ما سعی می کنیم که این راه ها را به صورت مختصر برای شما توضیح دهیم و این راه‌ ها را به شما معرفی نماییم. راه های  مسافرت و ساده و آسان  در کشور های مختلف نیز با هم متفاوت میباشد و از راه های گوناگون می توان به کشورهای اروپایی سفر کرد. برای مهاجرت به اسپانیا باید یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید

ازدواج

یکی از راه های ساده مسافرت و مهاجرت به اسپانیا ازدواج با یک فرد از اسپانیا می باشد در این روش  که آسان ترین روش برای مهاجرت به اسپانیا می باشد فرد باید از طریق سفارت اسپانیا قصد خود را اعلام کند و اعلام کند که قصد ازدواج دارد و مدارک خود را مبنی بر ازدواج با فرد ارائه نماید. همچنین فرد باید مدارکی دال بر اینکه می تواند هزینه زندگی همسرش را نیز بپردازد ارائه کند پس از ازدواج و ارائه ویزای شینگن برای این فرد اسپانیا، فرد می ‌تواند در اسپانیا ساکن شود و پس از یک سال زندگی مشترک میتواند، درخواست شهروندی و اقامت دائم در اسپانیا را نمایند همانطور که مشاهده کردید این راه یکی از آسان ترین راه های اقامت در اسپانیا می باشد.

مهاجرت کاری به اسپانیا

یکی دیگر از راه های مهاجرت به اسپانیا مهاجرت کاری می باشد در این روش فرد به وسیله درخواست کار فرمایی برای مهارت یا کاری در اسپانیا استخدام می‌شود که در این روش  باید کارفرما برای وی دعوتنامه ارسال نماید. برای اینکار باید به وکیل مراجعه نمایند اما نیاز هم نیست که حتماً به وکیل مراجعه کند. میتوانید بدون مراجعه به وکلا و پرداختن هزینه‌های زیادی به آنها در این کار استخدام شوید. اما تنها کارفرمایانی که شناخت هایی از کارمندان و کارکنان و کارگزاران دارند برای آنها دعوت نامه می ‌فرستند. اما این دعوتنامه باید به صورتی باشد که اگر سه ماه تمام درخواست کارمند در شغل مورد نظر را در روزنامه‌ ها بدهند و اگر فردی اسپانیایی قادر به انجام آن و یا تمایلی به آن نداشت میتواند از فرد مهاجر برای کار در این پاسخ مورد نظر اقدام نمایند. اما تکلیف کسانی که در اسپانیا آشنایی و یا کارفرمایان آشنایی ندارند که  لازم نیست نگران باشند در هر کشور در فواصل زمانی متعددی نیازمند به مشاغل می باشد. مشاغل مانند کشاورزی سرزمین گردی، پزشکی و غیره همه ساله این مشاغل در فهرستی اعلام می شود و فرد با دادن رزومه کاری خود و اثبات این که در آن میتواند کار مفید ارائه دهد آنچه را برای خود برمی ‌گزیند.

مهاجرت تحصیلی اسپانیا

یکی دیگر از راه های مهاجرت به اسپانیا مهاجرت تحصیلی می باشد. دانشگاه های این کشور از مزایای تحصیلی و مزایای بالایی برخوردار است. بعضی از دانشگاه‌ های این کشور به زبان اسپانیایی و بعضی به زبان انگلیسی تدریس می کنند. و بنابراین اگر فردی به زبان انگلیسی مسلط باشد به راحتی میتواند قصد مهاجرت به اسپانیا کند. هزینه تحصیل در اسپانیا سالانه حدود ۱۹ الی ۲۴ میلیون تومان می باشد که در مقاطع و رشته های مختلف متفاوت است. بنابراین اگر قصد مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل را دارید میتوانید اقدام کرده و در یکی از دانشگاه های اسپانیا مشغول به تحصیل شوید.

مهاجرت پناهندگی به اسپانیا

بسیاری از افراد عموما قصد مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی دارند و البته این مورد زیاد درباره ایران شانس بالایی ندارد، زیرا مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی به  کشورهای تعلق میگیرد که  درگیرجنگ باشد و یا اینکه امنیت جانی در مقابل حکومت کشور نداشته باشید و مورد آزار و اذیت ادیان و فرقه های متفاوت دیگر قرار بگیرید. ما این راه را پیشنهاد نمی کنیم و بهتر است که از این طریق اقدام به پناهندگی در این کشور نکنید.

مهاجرت سرمایه گذاری به اسپانیا

اسپانیا از طریق سرمایه گذاری شرایط و شیوه‌های متفاوتی دارد که اگر فرد بپذیرد نمیتواند به این کشور پناهنده شود و مقیم آن کشور گردد. مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری به دو روش انجام می‌شود یکی از طریق خرید ملک و یکی دیگر از سرمایه ‌گذاری در کار خرید ملک در اسپانیا شما برای مهاجرت و گرفتن اقامت و ویزای شینگن ۶ ماه در این کشور باید ملکی به ۵۰۰ هزار یورو یعنی نزدیک به ۵ میلیارد تومان در این کشور خریداری کنه تو خریدم که تنها راه خود را آسان کرده و باید ثابت کنیم که از چه طریق می‌ خواهیم در اسپانیا امرار معاش نماییم و پس از گرفتن ویزای شینگن ۶ ماه باید از طرق دیگر اقدام به مهاجرت پناهندگی و مهاجرت به کشور نماید از طریق سرمایه‌گذاری در بازار، سرمایه خود را وارد بازار کار اسپانیا کرده واز  این کشور از طریق کار دریافت پناهندگی و اقامت میکنند که البته برای اطمینان این کار را به وسیله وکیل انجام می دهند.

مهاجرت از طریق اثبات تمکن مالی

اگر یک طرف ثابت کند که از طریق مالی می تواند هزینه های خود و خانواده خود را بپردازد می ‌تواند برای مهاجرت به اسپانیا اقدام نماید و پناهندگی اسپانیا را بگیرد. این روش مزایای زیادی دارد اول اینکه روند سریع دارد و نیاز به مهارت های زبانی ندارد و میتواند اقامت دائم بگیرد وبه راحتی می تواند ویزای اقامت خود را تمدید نماید.
پس اگر قصد اقامت و مهاجرت به اسپانیا را دارید می توانید یکی از روش های بالا را انتخاب نمایید و اقدام به مهاجرت به اسپانیا کنید. البته موارد دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشد که شما بخواهید از آن طریق به اسپانیا مهاجرت کنید ولی راه های قانونی مهاجرت به اسپانیا یکی از راه های بالا میباشد که شما میتوانید یکی از ان ها را انتخاب نمایید بنابر آنچه که در نظر دارید و به اسپانیا مهاجرت نمایید.

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «گروه مهاجرتی اپلای من» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...
..
.
.
.
.
بر روی قاره ی مورد نظر کلیک کنید.