راهنمای جامع تحصیل در آلمان

Hadiseh Ahmadi
راهنمای جامع شرایط تحصیل در آلمان کشور آلمان همواره یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت تحصیلی است چرا که این کشور علاوه بر دانشگاه های معتبر و مطرح در سطح جهان، بازار کار خوبی برای دانشجویان فارغ التحصیل فراهم میکند. گروه مهاجرتی اپلاتی من راه و روش و جزییات مهم تحصیل در آلمان را در یک کتاب گردآوری نموده تا شما را بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به آلمان همراهی نماید. در این کتاب شما میتوانید از صفر تا صد تحصیل در آلمان آشنا شوید و قبل از مهاجرت به آلمان در این کشور زندگی کنید! برای تحصیل در آلمان شما میتوانید در مراکز آموزشی متعددی که در این کشور وجوددارد تحصیل کنید. این مراکز معتبر و شناخته شده می باشند. مثل دانشگاه، دانشگاه علمی کاربردی، مرکز آموزش عالی. رشته هنر اکنون حدود ۳۸۰ مرکز با ۲ میلیون دانشجو در حال فعالیت در این کشور می‌باشد و حدود ۱۲ درصد از دانشجویان آلمان را دانشجویان بین المللی تشکیل داده اند و اسامی و موقعیت این مراکز در راهنمای جامع شرایط تحصیل در آلمان خدمت شما ارائه شئه است. در مراکزی مانند دانشگاه ها عموما برای تحقیق و جستجو و همچنین کاوش دانشجویان امکاناتی فراهم شده است. هر چند بسیاری از دانشگاه ها وجود دارند که رشته‌های مثل مهندسی را به دانشجویان آموزش می دهند که با دنیای کار و صنعت ارتباط بسیار نزدیکی دارند. شرایط تحصیل در آلمان

سه شرط اصلی برای تحصیل در این کشور :

1. کسانی که میخواهند در کشور آلمان ادامه تحصیل دهند، ابتدا باید از دانشگاهی که در نظر دارند در آن تحصیل کنند، پذیرش داشته باشند.

2. برای اینکه بتوان وارد کشور آلمان شد، باید ویزای تحصیلی گرفت که ممکن است چند ماه فرآیند آن طول بکشد. ویزای تحصیلی دو سال اعتبار دارد، اما پس از دو سال نیز قابل تمدید است.

3. برای تحصیل در مقطع لیسانس در آلمان فرد باید علاوه بر مدرک ۱۲ ساله و پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرIت، مدرک زبان نیز داشته باشد. در صورتی که دانشجوی دانشگاه آزاد هستید ، باید ۲۵ واحد را بگذرانید. برای این مقطع سن شما می بایست زیر ۲۴ سال باشد.

برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیازمند مدرک زبان b2 ، مدرک لیسانس و سن زیر ۳۰ سال هستید. تحصیل در مقطع دکترای آلمان هم نیازمند مدرک فوق لیسانس و مدرک زبان است که در این مقطع شما میتوانید طبق شرایطی که در ادامه خواهد آمد، بورسیه کسب کنید.

39,000 تومان – خرید