تحصیلی

کاری

اقامت و سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا

کشور استرالیا که در نیمکره ی جنوبی قرار گرفته است، ششمین کشور بزرگ جهان می باشد. این کشور از سال ۱۹۰۱ استقلال خود را بدست آورد. پایتخت کشور استرالیا شهر کانبرا می باشد که در آن مجلس و خانه ی فرماندار قرار گرفته است. استرالیا عضو کشورهای همسود( مشترک المنافع) بوده و دومین کشور با مساحت بالا در این مجموعه می باشد. برای مهاجرت به استرالیا، این کشور افسانه ای می توانید از طریق موسسه ی اپلای من اقدام کند. ما در این موسسه به شما تمام شرایط تحصیل و اقامت در این کشور را بیان خواهیم نمود.
اکثر مردم کشور استرالیا از مهاجرین و مردم بومی کشور های دیگر می باشد. این کشور از سال ۱۹۴۵ به بعد حدود ۵٫۵ میلیون نفر مهاجر پذیرفته است. اما آیا شما میدانید برای مهاجرت به این کشور باید چه شرایطی داشته باشید؟ و یا چه سطح درآمد و سطح علمی برای مهاجرین لازم است؟ چه کسانی می توانند به کشور استرالیا مهاجرت کنند؟ هر فرد با هر نژاد و مذهبی می تواند اقدامات مهاجرت به استرالیا را انجام دهد. فقط کافیست شرایط مورد نیاز برای مهاجرت را داشته باشد و برای مهاجرت به موسسه اپلای من مراجعه نماید.

دو شهر بزرگ در کشور استرالیا واقع شده است به نام های سیدنی و ملبورن. این کشور جزء کشورهایی می باشد که از هیچ طرف با کشور دیگری مرز خاکی ندارد. زیرا دور تا دور آن را آب های اقیانوس آرام، اقیانوس هند، اقیانوس منجمد جنوبی، و چندین دریا و خلیج پوشانده اند. استرالیا به عنوان کوچکترین قاره دنیا به شمار می رود و سرزمین اصلی قاره اقیانوسیه است.
این کشور توسط شکارچیان جنوبی قاره آسیا در حدود چهل و دو هزار سال تبدیل به سرزمین شد و از آنجایی که هیچ گونه راه مرزی خاکی به این کشور وجود ندارد مردم حدود هزاران سال بدون ارتباط با دیگر مناطق دنیا در این سرزمین زندگی کردند. هلندی ها نخستین کسانی بودند که در سال ۱۶۰۶ شبه جزیره کیپ یورک را در شمال استرالیا کشف کردند. اما هرگز برای سکونت از این کشور بهره برداری ننمودند.
در سال ۱۹۰۰ میلادی ملکه ی ویکتوریا استقلال سیاسی استرالیا را بیان نمود و این کشور از سال ۱۹۰۱ استقلال خود را به صورت رسمی بدست آورد.

ایالات استرالیا و شهرهای این کشور
استرالیا به عنوان یکی از وسیع ترین کشورهای دنیا دارای دو سرزمین یا قلمرو و شش ایالت می باشد. شهر های بزرگ این کشور: سیدنی، آدلاید، پرت، ملبورن و بریزبین است. کشور استرالیا ایالات متعددی نیز دارد از جمله: ایالت نیوساوت ولز( مرکز این ایالت سیدنی می باشد)، ایالت استرالیای جنوبی( مرکز آن آدلاید است)، ایالت ویکتوریا( با مرکزیت ملبورن)، ایالت قلمرو سرزمین شمالی( مرکز آن داروین است)، ایالت تاسمانی( مرکز آن هوبارت است و این جزیره در جنوب شرق استرالیا واقع شده است) و دیگر ایالات واقع در این کشور.
زبان و فرهنگ مردم کشور استرالیا
فرهنگ مردم کشور استرالیا یک فرهنگ مشتق شده از کشور بریتانیا می باشد. ام از آنجایی که یک کشور بومی می باشد فرهنگ های بومی متعددی نیز در این کشور وجود دارد. قدیمی ترین ساکنین این کشور سبک زندگی شکارچیان را داشته اند. که حدود چهل تا شصت هزار سال قبل در استرالیا ساکن شدند. زبان اول مردم کشور استرالیا انگلیسی بوده است ولی در نوع تلفظ، لهجه، دستور و نوشتار با انگلیسی های دیگر فرق دارد. علاوه بر زبان انگلیسی زبان های مهاجران اروپایی، خاورمیانه ای و آسیایی نیز در این کشور مورد استفاده است. در سال ۱۷۸۸ تقریبا حدود ۲۵۰ زبان بومی در استرالیا وجود داشت اما امروزه تنها دو سوم از این ربان ها باقی مانده اند.
مردم استرالیا معمولا رسمی نیستند. برای اشنایی با یکدیگر حتما دست می دهند و برای این که خودشان را به یکدیگر معرفی کنند از اسم کوچک خودشون استفاده می کنند. در روزهای کریسمس و روزهای تولدشان به هم هدیه می دهند و باید حتما هدیه در حضور کسی که هدیه داده است باز شود.

مهمترین دلایل مهاجرت به استرالیا و اقامت در استرالیا چیست؟
کشور استرالیا یکی از بزرگترین کشورهای مهاجر پذیر در جهان می باشد. حال از خود میپرسید علت این مهاجرت ها به کشور استرالیا چیست؟ یکی از دلایلی را می توانیم موقعیت خوب و امنیت شغلی بالا در این کشور بیان کنیم. استرالیا دارای اقتصاد قوی می باشد که حتی در دوره ی رکود جهانی نیز آسیب چندانی به این کشور وارد نیامد. نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین بوده و این کشور به قصد توسعه و رقابت اقتصادی با دیگر کشور ها اقدام به مهاجر پذیری نموده است. متقاضیانی مهاجرت به استرالیا تا حدودی می توانند این نیاز کشور استرالیا را تامین نمایند. مردم در این کشور از نظر رفاهی در سطح بالایی، نسبت به دیگر کشورها قرار دارند.
یکی دیگر از دلایل اقامت استرالیا و مهاجرت به استرالیا، کیفیت بالای زندگی در این کشور است. مرد کشور استرالیا به طور متوسط ۸۲ سال عمر می کنند و آمار ها نشان داده است که روحیه ی مردم این کشور بسیار بالا و جزء خوشحال ترین مردم دنیا به شمار می روند.
از آنجایی مه مهاجرت به استرالیا بسیار آمار بالایی دارد، این کشور دارای تعدد نژادی و فرهنگی و مذهبی بالایی نیز می باشد. جالب این است که در این کشور با این همه تنوع فرهنگی و نژادی هرگز مشکلی به وجود نیامده است.
دلیل دیگری که مردم به اقامت و مهاجرت به استرالیا روی می آوردند بالا بودن سطح آموزش در این کشور است. یکی از بزرگترین صادراتی که در کشور استرالیا وجود دارد صادرات دانشجو می باشد. این کشور سالیانه میزان کثیری دانشجو از کشورهای مختلف می پذیرد و با درصد بالای آموزشی و تحصیلاتی آنها را به کشورهای خود باز می گرداند. طبق آمار ۸۷% دانشجویان خارجی از تحصیل در این کشور خرسند بوده اند.
دلیل دیگری که مردم حاضر به مهاجرت به استرالیا و اقامت در این کشور می شوند، همان تنوع فرهنگی و صلح و آرامش در این کشور است. اکثر ساکنین کشور استرالیا و کسانی که در این کشور اقامت دارند یا در خارج از استرالیا متولد شده اند و یا پیشینه ای در خارج از این کشور دارند. درصد ملیت هایی که در این کشور ساکن هستند به ترتیب: انگلستان با ۳۶%، استرالیا با ۳۳%، ایرلند با ۱۱%، اسکاتلند با ۹%، و…. به همین ترتیب کاهش یافته تا در انتها کشور هلند با ۱٫۶% می باشد.

شرایط تحصیل در استرالیا و مزایای آن

کشور مهاجر پذیر استرالیا در تمام مقاطع تحصیلی شرایط ویژه ای را برای متقاضیان تحصیل در استرالیا فراهم نموده است. دانش آموزانی که قصد دارند در کالج های استرالیا به تحصیل بپردازند باید دارای سنی مابین ۱۵ تا ۱۸ باشند. این دانش آموزان می توانند پس از اخذ دیپلم خود با گذراندن یک دوره فاندیشن برای ادامه ی تحصیل در دانشگاههای این کشور نیز اقدام نمایند. دانشگاه های معتبر کشور استرالیا دانشگاه سیدنی و دانشگاه وسترن می باشد که در بین دانشگاه های دنیا دارای رتبه ی ۸۹ است. کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا و تحصیل در این کشور را دارند باید تمامی ریز نمرات ۱۲ سال تحصیلی خود را به این کشور اپلای کرده و آیلتس ۶ را نیز دارا باشند. حداقل معدل برای ورود به دانشگاههای کشور استرالیا در دوره ی کارشناسی باید ۱۵ باشد. و هزینه ی تقریبی تحصیل در این کشور معادله ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار می باشد.
افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند برای تحصیلات در مقاطع فوق لیسانس و دکترای می توانند با مراجعه به موسسه اپلای من و مشورت با مشاورین مجرب، شانس خود را برای مهاجرت به استرالیا امتحان کنند.

تعداد دانشگاه های کشور استرالیا و نحوه ی اخذ پذیرش در این دانشگاه ها
کشور استرالیا با داشتن ۳۸ دانشگاه دولتی و ۲ دانشگاه خصوصی هر ساله پذیرای دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا می باشد. این دانشگاه ها از نظر رتبه بندی در بالاترین رتبه در سطح جهانی هستند. از میان دانشگاه های استرالیا ۲۰ دانشگاه جزو برترین دانشگاه های جهان به شمار می روند. این دانشگاه ها هرساله به میزان قابل ملاحظه ای بورسیه ی تحصیلی برای اخذ دانشجویان برتر از سراسر جهان ارائه می دهند. که شما می توانید با اخذ بورسیه ی تحصیلی از این کشور برای مهاجرت به استرالیا اقدام نمایید.
از جمله برترین دانشگاه های استرالیا می توانیم به دانشگاه ملی استرالیا، دانشگاه سیدنی، دانشگاه ملبورن، دانشگاه موناش، دانشگاه آدلاید، دانشگاه نیو سوث ویلز، دانشگاه سلطنتی فناوری ملبورن، دانشگاه کانبرا و دیگر دانشگاه های معتبر استرالیا اشاره نماییم.

در کشور استرالیا سیستمی وجود دارد که افراد را بر حسب تابعیت آنها در گروه های مختلفی قرار می دهد. برخی از این گروهها که بررسی آنها سخت تر بوده و زمان بیشتری می برد گروهی است که متقاضی های آن تابعیت ایرانی دارند. این گروه پس از اخذ ویزا می توانند در هر ۲ هفته فقط ۴۰ ساعت کار کنند و اگر دارای همسر باشند همسرشان نیز می تواند به مدت ۳ ماه در این کشور به تحصیل مبادرت ورزد.
برای گرفتن ویزای تحصیلی در این کشور شرایطی لازم است از جمله:
⦁ اخذ پذیرش از مرکز آموزشی که در این کشور به ثبت رسیده است، برای یک دوره ی کامل تحصیلی
⦁ متقاضی باید ثابت نماید که داری تمکن مالی بوده و می تواند در دوران تحصیل خود هزینه های زندگی و سفر رفت و برگشتی به کشور خود را تامین نماید. به این منظور باید پرینت ۳ ماه گذشته حساب بانکی خود را برای اخذ ویزا نشان دهید.

آیا قصد ادامه تحصیل در استرالیا را دارید ولی راه مهاجرت به استرالیا را نمی دانید؟
مهاجرت به استرالیا و تحصیل در این کشور هر روزه متقاضیان بیشتری را به سمت خود جذب می کند. اگر شرایط لازم را برای مهاجرت به استرالیا دارید، و یا به یکی از طرق، سرمایه گذاری یا تجارتی، تخصصی یا مهارتی، و… قصد مهاجرت به استرالیا را دارید. اگر قصد دارید در کشور استرالیا به ادامه تحصیل خود بپردازید، و یا متقاضی استفاده از سرویس های ویزای استرالیا می باشید. برای این که بتوانید به هدف مهاجرتی خود دست یابید باید با یک موسسه ی حرفه ای در این زمینه مشورت نمایید. موسسه اپلای من با ارائه ی راهکار ها و مشاوره هایی از مجرب ترین مشاورین به شما کمک می کند تا برای مهاجرت به استرالیا مشکلات پیش روی خود را رفع نمایید.

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «گروه مهاجرتی اپلای من» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...
..
.
.
.
.
بر روی قاره ی مورد نظر کلیک کنید.