درباره ما

درباره ما

هر ایده ای در شرایط ویژه ای به ذهن آدم میرسه !

ایده ی اپلای من زمانی شکل گرفت که سعید کریمی خودش مشغول تحصیل بود و تمام سختی های اپلای کردن رو لمس کرده بود . سعید کریمی از سال ۲۰۱۳ تو دانشگاه سچنوا در رشته ی پزشکی تحصیل و همزمان هم در زمینه ی گردشگری و مهاجرت با شرکت های روسی و ایرانی همکاری میکرد . تا اینکه رشته ی فناوری اطلاعات (IT) براش رنگ و بوی تازه ای گرفت ، جذابتر شد و تغییر رشته داد . وی پس از مدتی به ایران برگشت و بمدت ۲ سال در زمینه ی مهاجرت و گردشگری و تدریس زبان ، با شرکت های معتبر ایرانی همکاری کرد و پس از مدتی برای تکمیل تحصیلات مقطع ارشد به شهر هامبورگ در آلمان مهاجرت کرد . سعید کریمی حالا تو کل اروپا کار مهاجرت و گردشگری کرده و با فرهنگ اروپایی بطور کامل آشنا شده بود و کلی روابط قوی با کمپانی های بزرگ و دانشگاه های مطرح در زمینه مهاجرت و گردشگری ایجاد کرده بود.

پروسه ی اپلای کردن دانشگاه های خوب بین المللی ، برای همه دانشجویان ایرانی یک دغدغه است . دغدغه ای که سعید کریمی کاملاً تو دوران تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در روسیه و آلمان ، درک و باهاش زندگی کرده بود . خلاصه اینجوری شد که ایده اپلای من رنگ حقیقت به خودش گرفت و موسسه حقوقی بین المللی اقلیم اندیشه فاخر با برند گروه مهاجرتی اپلای  من تاسیس شد و با هدف ایجاد یک بستر برای دسترسی به اطلاعات دانشگاه های دنیا ، اپلای کردن اختیاری توسط دانشجو ، فارسی بودن و سایت چند زبانه برای درک راحت تر از اطلاعات درس ها و رشته ها  ، مقرون به صرفه تر بودن و یا به عبارتی اپلای کردن متناسب با توان مالی دانشجو ، شکل گرفت .

خالی از لطف نیست که بگیم حسام الدین قلی پور به عنوان عضوی از هیئت موسسین از بدو شکل گیری این ایده کنار سعید کریمی بعنوان یک مشاور حرفه ای و روانشناس باتجربه بود و تمام انرژیش رو برای پیشبرد اهداف اپلای من به کار برد . پس از مدتی سحر نادمی که مهندس کامپیوتر و مشاور هست هم به بعنوان همکار به این تیم حرفه ای ملحق شد تا هرچه سریعتر و بهتر به همه ی کسانیکه برای ادامه تحصیلشون دغدغه دارند ، خدمت رسانی کنند و حالا تیم اپلای من متشکل از یه عده جوون متخصص و حرفه ای در امور مشاوره مهاجرت هستن که همگی بخشی از زندگی و تحصیلاتشون رو خارج از کشور گذروندن و تجارب عینی خودشون رو حالا با مشتریان به اشتراک میذارن.خیلیای دیگه با کارای کوچک و بزرگشون برای شکل گیری این ایده کنار ما اومدن و به ما کمک کردن و در جای مناسب ازشون تقدیر میشه برای این کار بزرگ!

حالا اپلای من با حدود ۷ سال سابقه ی کار در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی ، آسیایی ،آمریکای شمالی و استرالیا با هدف ایجاد شبکه ای هوشمند و در اختیار قرار دادن ریز اطلاعات تحصیلی در دانشگاه های دنیا شروع به کار کرده و امکان بررسی و انتخاب دانشگاه و کمک به کاریابی و هر خدمت دیگه ای در حوزه مهاجرت و گردشگری رو برای همه دانشجویان ایرانی و خارجی فراهم کرده است .

ما به این مفتخریم که در کشورهای فرانسه ، روسیه ، ترکیه ، چک ،ایتالیا ، هلند ، آمریکا ، کانادا ، اتریش ، آلمان و ….. نماینده ی مقیم داریم و از زمان اپلای تا زمان ساکن شدن در مقصد مورد نظر ، کنارتون هستیم و همه ی تلاشمون رو میکنیم که کارهاتون به نحو احسن انجام بشه !

© 2019 Copyright © کلیه حقوق برای «گروه مهاجرتی اپلای من» محفوظ است. دیجیتال مارکتینگ جامع و تخصصی توسط: نوکارتو
error: تمامی محتوای سایت متعلق به گروه مهاجرتی اپلای من میباشد


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...
..
.
.
.
.
بر روی قاره ی مورد نظر کلیک کنید.